vr-etkinlik

Kurumlar, belediyeler, vakıflar, dernekler, fuarlar, doğum günü partileri vs her türlü toplantı ve etkinlikler için yeni teknolojilerle çok farklı bir eğlence!  Etkinliklerinize, özel günlerinize farklı bir eğlence katmak  isterseniz sanal gerçeklik tam size göre.

Kendi üretimimiz oyunlarımıza logonuzu, resimlerinizi  yerleştirebilir, oyunları isteğinize göre özelleştirebiliriz.

Oculus Quest Sanal Gerçeklik başlıklarıyla, yerinde hizmet veriyoruz. Oculus Quest, bilgisayardan bağımsız, kablosuz ve 6DoF serbestlik ile gerçek Sanal Gerçeklik deneyimi sunar.

Tam/yarım günlük seçeneklerle, çok sayıdaki VR oyun ve deneyimler arasından kendi seçtiklerinizle keyifli ve eğlenceli saatler sizleri bekliyor.

Oyuncunun baktığı görüntü, 100 ekran tvye canlı olarak yansıtılarak, seyircilerin de eğlenceye dahil olması sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak, soru sormak isterseniz iletişim sayfamızdan arayabilirsiniz veya iletişim formunu kullanarak mail olarak da bize ulaşabilirsiniz.

Oyunlardan bazıları

Beat Saber

Beat Saber, amacınız size doğru gelen (küçük küplerle temsil edilen) ritimleri kesmek olan benzersiz bir VR ritim oyunudur.

Her vuruş hangi kılıcı kullanmanız gerektiğini ve eşleştirmeniz gereken yönü gösterir. Tüm müzikler el yapımı seviyelere mükemmel uyum sağlayacak şekilde bestelenmiştir. Amacımız küpleri keserken ve engellerden kaçarken oyuncuları neredeyse dans ettirmektir.

Richie's Plank Experience

Vücudunuzun karnınızın döndüğünü ve avuçlarınızın terlediğini hissedin ve bu da tahtanın sonuna kadar gidebilirseniz!

VR'nin yarattığı güçlü duygusal ve fiziksel yanıtı sergilemek için en iyi deneyimdir ve özellikle arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlendirmek için tasarlanmıştır.

VR dünyasına hemen hemen her boyutta ve şekilde gerçek bir dünya tahtası getirmek için dünyadaki ilk Plank Klonlama Sistemimizi kullanarak bir çentik alın.

Ayrıca Kabus, 3 uçan süper kahraman misyonu ve gökyüzü yazma dahil 5 ekstra oyun modu içerir!

Pistol Whip

John Wick ve Equilibrium gibi aksiyon filmlerinden esinlenen Pistol Whip, her biri kendi darbe vurma film müziğine ayarlanmış patlayıcı bir el yapımı aksiyon sahnesi ile sizi ilk sıraya koyuyor. Ancak geleneksel müzik oyunlarının aksine, Pistol Whip'in bir çizgisi yoktur; uygun gördüğünüz ritime hedefleri vurma, yakın dövüş ve kaçma özgürlüğüne sahipsiniz.

SUPERHOT VR

Canlandırıcı sağlık çubukları yok. Uygun yerleştirilmiş cephane yok. Sadece siz, sayıca az ve fazla olan, yavaş hareketli mermilerin bir kasırgasıyla ateş etmek, dilimlemek ve manevra yapmak için düşmüş düşmanların silahlarını kapmak.

Space Pirate Trainer

Bu harika klasik arcade oyun makinalarını hatırlıyor musunuz? Bunların sürükleyici olup olmadığını hayal edin ... Space Pirate Trainer sizi bunlardan birine koyar; uzay korsanı olarak ihtiyacınız olan tüm silahlar ve aletlerle amansız droid dalgalarıyla savaşmak. Gelen lazerlerden bazılarını atlatsanız iyi olur, çünkü sadece kalkanlarınızı kullanmak sizi en üst sıralara çıkarmaz. Patlayıcılarınızı alın, spor ayakkabılarınızı giyin ve Space Pirate Trainer şöhret salonuna doğru dans edin.

Arizona Sunshine

VR zombi kıyametiyle buluşuyor! Arizona Sunshine deneyimi sizi zombiler tarafından istila edilen bir dünyada hayatta kalma mücadelesinin içine sokuyor. Radyoda bir insan sesi duyduğunuzda, umutlarınız artar - kıyamet sonrası Büyük Kanyon'da cehennem sıcağında hayatta kalanlar var! Hareket kontrollü silahlarınız ve yol boyunca bulduğunuz kıt cephane ve sarf malzemelerinden biraz daha fazlasıyla donanmış, hayatta kalanlar için umutsuz arayışınızda zombi ordularının içinde gezinmeniz gerekiyor.

Racket Fury: Table Tennis VR

Kendi fiziğimizi sıfırdan geliştirmek ve profesyonel masa tenisi oyuncuları ile değiştirmek için sayısız saat geçirdik. Bilimsel araştırmalara dayanarak, son derece gerçekçi ve hareketlerinizi en doğru şekilde çeviriyor.

Tek oyunculu kampanyada 16 rakiple karşılaşmak üzeresiniz. Dikkat! Kupa ne kadar yüksek olursa, o kadar zorlu ve zahmetli olur!

En doğru ya da en eğlenceli masa tenisi deneyimini yaşamak isteyip istemediğinize kendiniz karar verin!

Vader Immortal

Vader Immortal: Episode I ile bir galaksinin içine adım atın: Bölüm I Mustafar yakınlarında faaliyet gösteren bir kaçakçısınız, ateşli dünya Darth Vader eve çağırıyor. Beklenmedik bir şekilde hiperuzaydan çekilirken, kendinizi Sith Lord'un emriyle eski bir gizemi ortaya çıkarırsınız.

Droid arkadaşınız ZO-E3'ün yardımıyla kalenin tehlikelerini gezecek, ışın kılıcı becerilerinizi geliştirecek ve Vader'in ne yaptığını keşfederken yol boyunca yeni karakterlerle tanışacaksınız.

Angry Birds VR: Isle of Pigs

Angry Birds VR: Çalınan yumurtaları kurtarmak için Red, Chuck, Bomb ve Blues'a katılın: Sürükleyici bir VR macerası!

Açgözlü yeşil domuzların 75+ eğlence dolu seviyede tatile çıktığı uzak adayı keşfedin! Egzotik plajlar, sarp uçurumlar ve karlı yamaçlarla sakin bir “Tatil Modu” nda parti kentine doğru yol alın, bu önemli yıldızları kazanmak için yapıları en muhteşem şekilde yok edin. Yeni patron domuz Dr.Frankenswine devraldıktan sonra, daha da zorlayıcı “Ürkütücü Mod” oyununa sapın.

Elven Assassin

Sanal Gerçeklikte bir yay ile ork ve ejderha ordularını öldürmekten daha destansı bir şey var mı? Aklınıza hiçbir şey gelmediğinde, muhtemelen bunu denemelisiniz. "Tabii ki, onları arkadaşlarımla çevrimiçi işbirliği modunda öldürmek!" Diye düşündüyseniz, bu kader meselesidir.

Bir yay al ve elf kasabasına girmek ve onu yok etmek isteyen yüzlerce düşmanı öldür. Elf bir suikastçı olarak, uzak mesafeli kafa vuruşları gibi muhteşem çekimler yapacaksınız.

Orklar hızlı koşuyor, oklarınızdan gizlemek için evlere ayrılıyorlar ve öfkelendiklerinde büyük baltaları başınıza parçalara sıçramak için atılıyor.

Nature Treks VR

Tropik plajları, su altı okyanuslarını keşfedin ve hatta yıldızlara gidin. 20'den fazla farklı hayvanı keşfedin. Hava durumunu kontrol edin, gecenin kontrolünü elinize alın veya kendi dünyanızı şekillendirin. Kendinizi Nature Treks VR deneyimine bırakın ve rahatlama dünyasına kaçın. • Filler, Zürafalar, Balinalar, Yunuslar ve daha pek çok farklı hayvanı keşfedin • Nefes kesen 9 renk temalı ortamı keşfedin • Düello hareketi hareket sistemi kullanarak hareket et • Hava durumunu ve günün saatini kontrol edin • Kuşları ve kelebekleri çağırmak için dalları tutun ve tutun • Kendi dünyanızı şekillendirmek için 'yaratıcı küreler'i kullanın

Ocean Rift

Ocean Rift, dünyanın ilk VR su safari parkıdır. Yunuslar, köpekbalıkları, kaplumbağalar, deniz yılanları, ışınlar, balinalar, deniz hayvanları, deniz aslanları ve hatta tarih öncesi hayvanlar da dahil olmak üzere hayat dolu canlı bir sualtı dünyasını keşfedin! Yenilikçi hareket kontrolleri kullanarak 14 habitatın her birinde yüzebilirsiniz. Karşılaştığınız hayvanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için eğitim modunu etkinleştirin. Bulmak için 40'tan fazla tamamen anlatılan bilgi noktası var.

AFFECTED: The Manor

UYARI: Bu bir oyun değil... ama kendinizi zekice korkutmayı seviyorsanız ya da sadece arkadaşlarınızı ve ailenizi VR'de korkutmaktan hoşlanıyorsanız "Affected: The Manor" sizin için! Basit kontroller ve çözülmesi gereken bulmacalar veya ilerlemek bulmak için anahtarlar ile The Manor, hem deneyimli oyuncular hem de yeni gelenler için korku dolu bir heyecandır.

Epic Roller Coasters

Beş yeni tema parkı gezisi içeren YENİ Gerçekçi Paket eklendi ... Bunlardan biri bizde ve ek ücret ödemeden daha yakında olacak.

MULTIPLAYER, birini veya arkadaşını bulmak için çok daha kolay ve keyifli olacak şekilde yeniden tasarlandı!

Epic Roller Coasters'da, muhtemelen gerçek hayatta asla sahip olmayacağınız yerlerde ve durumlarda gerçek silindir bardaklarıyla aynı hissi alacaksınız!