Teknolojinin her alanını en hızlı kullanan mecralardan biri de reklam sektörüdür.

Bu sebeple de Virtual Reality teknolojilerinin en hızlı karşılık bulup yaratıcı fikirlerin karşımıza çıkacağı alan da yine reklam sektörü olacaktır.

Biz de bu alanda yepyeni bir hizmet sunmaktayız; VR ETKİNLİK

Kurumlar, belediyeler, vakıflar, dernekler, fuarlar, doğum günü partileri vs her türlü toplantı ve etkinlikler için yeni teknolojilerle çok farklı bir eğlence!  Etkinliklerinize, özel günlerinize farklı bir eğlence katmak  isterseniz sanal gerçeklik tam size göre.

Kendi üretimimiz oyunlarımıza logonuzu, resimlerinizi  yerleştirebilir, oyunları isteğinize göre özelleştirebiliriz.

Oculus Quest Sanal Gerçeklik başlıklarıyla, yerinde hizmet veriyoruz. Oculus Quest, bilgisayardan bağımsız, kablosuz ve 6DoF serbestlik ile gerçek Sanal Gerçeklik deneyimi sunar.

Tam/yarım günlük seçeneklerle, çok sayıdaki VR oyun ve deneyimler arasından kendi seçtiklerinizle keyifli ve eğlenceli saatler sizleri bekliyor.

Oyuncunun baktığı görüntü, 100 ekran tvye canlı olarak yansıtılarak, seyircilerin de eğlenceye dahil olması sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak, soru sormak isterseniz iletişim sayfamızdan arayabilirsiniz veya iletişim formunu kullanarak mail olarak da bize ulaşabilirsiniz.

Oyunlar hakkında daha detaylı bilgi için VR ETKİNLİK sayfasını inceleyiniz.

 

Reklam ve tanıtımda sanal gerçeklik uygulamaları